بازرگانی وشنام تک با فروش عمده چای در خدمت مشتریان گرامی می باشد. هدف اصلی ما کسب رضایت صد در صدی مشتریانمان می باشد. برای رسیدن به این منظور سعی کرده ایم با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ارائه کنیم.
کشور ایران با تولید ۳۰۰۰۰ تن چایی در رتبه نهم تولید جهانی قرار دارد؛کشور چین در رتبه اول وکشورهای سریلانکا،کنیا وهند در رتبه‌های بعدی قرار میگیرند.در مقابل کشورهای پاکستان،روسیه وآمریکا بزرگترین وارد کننده های این محصول در جهان هستند. چای پس از آب یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در بین ایرانیان است به‌ طوری که روزانه به ازای هر نفر ۶-۱۰فنجان چای توسط مردم ایران مصرف می‌شود؛کشور چین بزرگترین تولید کننده و صادر کننده چای است و همچنین یکی از بزرگترین مصرف کنندگان چای در جهان هم محسوب می‌شود.
مصرف سالانه چای در ایران ۱۰۰هزار تن می‌باشد که این میزان تولید پاسخگوی نیاز مردم نیست وبقیه از طریق واردات تامین می‌شود از ۱۰۰درصد مصرف چای۳۰درصد آن توسط تولید داخل تامین می‌شود وبرای ۷۰درصد مابقی به واردات نیاز داریم کشور ما علاوه بر واردات به‌ کشورهایی مانند آلمان،بلژیک وسوییس صادر می کند واردات چای به ایران از کشورهایی مانند هند،سریلانکا،عراق،امارات وافغانستان ودر کل ده کشور جهان انجام می‌شود هند در صدر واردات چای به ایران قرار دارد.بسته بندی چای در دو نوع کیلویی و چای کیسه ای(چای نپتونtea bag)می‌باشد نوع کیلویی آن در ایران ونوع کیسه ای آن در کشورهای اروپایی بیشتر رواج دارد.